Rreth nesh

VIEW KOMPANISË

SFE
bb
cc
vv

Rreth nesh

Gaomi Jinhe Metal Products Fabrika është e vendosur në qytetin e lindjes të Mo Yan, fitues i Çmimit Nobel në Letërsi në botë - Gaomi City, Shandong Province. Është në perëndim të Qingdao (portit Qingdao) dhe në lindje të qytetit Weifang. JiaoJi hekurudhave dhe Qingyin Expressway kalojnë Gaomi Qytet me vend të shkëlqyer dhe transporti i përshtatshëm.
Kompania jonë kryesisht prodhon metalike pjekur rrip blued, metalike pjekje bojë rrip, rrip galvanizuar, paketimin shtrëngoj dhe produkteve të tjera metalike. Ne kemi produktivitet vjetor prej 30.000 ton. Kompania jonë është aktualisht një prodhues i madh leukoplast metalike në Shandong.
Ne kemi një sistem të përsosur të sigurimit të cilësisë në përputhje me standardet ndërkombëtare. Nga prokurimin e lëndëve të para, në të gjitha aspektet e prodhimit, të paketimit, magazinimin dhe shpërndarjen, ne kemi qenë duke luftuar për të ligët cilësi dhe shërbim të përkryer.
Ne jemi furnizuesi i caktuar për prodhimin tonë e metaleve pjekje rrip blued dhe pjekje bojë paketim rrip nga Shandong Laiwu hekurit dhe çelikut Group, fabrika Xinjiang Seamless Steel Pipe Shanghai Baoshan Steel Group, Panzhihua hekurit dhe çelikut Group Rebar Dega, Korea e Jugut Pohang hekurit dhe Steel Group Yantai Pohang Plant. Prodhimet tona janë të eksportohen në Korenë e Jugut, Rumania, Rusia, Afrika e Jugut dhe vende të tjera. Prodhimet tona janë përdorur gjerësisht në industrinë e qelqit, tub çeliku, rebar, spirale, me ngjyra, etj

5
dsfdgfb
sdfef
vszvd (1)

Produkte me cilësi të lartë dhe të shërbimit në klasë të parë janë ndjekje tonë të përjetshëm. Integriteti Menaxhimi është filozofia jonë, kënaqësinë e konsumatorit është parim tonë të shërbimit.
Ne udhëhiqemi nga parimi i përfitimit të ndërsjellë për të ecur përpara me ju, për të krijuar madhështi në të ardhmen.

Ne kemi teknologji të përparuar të prodhimit, dhe ndjekje të reja në produkte. Në të njëjtën kohë, shërbim të mirë ka rritur reputacionin e mirë. Ne besojmë se për aq kohë sa ju e kuptoni produktin tonë, ju duhet të jenë të gatshëm për t'u bërë partnerë me ne. Looking forward për kërkesën tuaj.