• 8
 • 7
 • 9
 • 22
 • sys02
 • sys03
 • sys04
Lajme
 • Ruajtja e hekurit leukoplast

  Hekuri rripe është shumë e lehtë për të shkaktuar corrosion.What ne duhet të i kushtoj vëmendje të, kur ruajtjen e leukoplast hekuri? 1.Kur leukoplastin metalike është bërë pirg, nuk duhet të ketë ujë i kondensuar në sipërfaqe. qarkullimin e ajrit 2. duhet të mbahen në depo ku leukoplast hekuri është ruajtur. Rel ...
 • Pse ka një anuar në paketim me bundl ...

  Pse ka një anuar në procesin e paketimit? Cila është arsyeja për të anuar? Eja me mua për të gjetur përgjigje: Paketimi rrip është quajtur edhe pako. Kjo është bërë nga polietileni, rrëshirë polypropylene, strip ftohtë-mbështjellë si material kryesor të papërpunuara, si dhe najloni dhe poliestër. extruded një mënyrë elastik ...
për

Gaomi Jinhe Metal Products Fabrika është e vendosur në qytetin e lindjes të Mo Yan, fitues i Çmimit Nobel në Letërsi në botë - Gaomi City, Shandong Province.It është në perëndim të Qingdao (portit Qingdao) dhe në lindje të qytetin Weifang . JiaoJi hekurudhave dhe Qingyin Expressway kalojnë Gaomi Qytet me vend të shkëlqyer dhe transporti i përshtatshëm.

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.