Најчесто поставувани прашања

SDF
Дали сте некоја фабрика или трговско друштво?

Ние сме фабрики. Нашата фабрика се наоѓа во провинцијата Шандонг. Повелете посетете не.

Може да ми даде примерок пред ставање на ред?

Пример е достапна еднаш ви се потребни.

Бесплатен примерок може да бидат испратени за квалитет инспекција, ако вие се согласувате да се плати за курир, како што се DHL, ТНТ, Fedex и EMS итн

Може да вашите производи да биде нашето лого?

Да тие можат. Ние прифаќаме да се направи OEM бизнис.

Ве молиме да ни ги испратите вашето лого дизајн, може да се потрудиме да се печати на производот.

Колку долго е вашиот производ за обезбедување на квалитет?

Нашата гаранција за квалитет е околу 1 година. Тоа е достоен за вашата доверба.

Може да се произведуваат во согласност со нашата големина? може да ви помогне прилагодување?

ДОБРО.

Ве молиме да ни даде вашата големина, можеме да се потрудиме да се произведуваат за вас. Се надевам дека ќе се задоволни.

Она што е на затегнувачка цврстина и издолжување?

затегнувачка цврстина е околу 650.700.800.900, издолжување е околу 6% -8%.

Што е гаранција на производот?

Ние гаранција на нашите материјали и изработка. Нашата заложба е на ваше задоволство со нашите производи. Во гаранција или не, тоа е културата на нашата компанија да се обрати и да ги реши сите прашања на клиентите на задоволството на секого

Што е вашиот начин на плаќање? Како ние да плаќаат?

Што е вашиот начин на плаќање? Како ние да плаќаат?

Нашата компанија може да го прифати T / T и T / C плаќања. Ако имате било какви други барања за исплата, ве молиме оставете ги вашите контакт информации или да не контактирате директно преку е-маил.

Сакаат да работат со САД?