за нас

ПОГЛЕД НА КОМПАНИЈАТА

SFE
б.б.
cc
вв

за нас

Gaomi JinHe метални производи Фабриката се наоѓа во родниот град на Мо Јан, добитник на Нобеловата награда за литература во светот - Gaomi Сити, провинцијата Шандонг. Тоа е во западниот дел на Кингдао (Кингдао пристаниште) и во источниот дел на градот Weifang. Jiaoji железница и QingYin автострада крстот Gaomi град со одлична локација и удобен транспорт.
Нашата компанија произведува главно метал печени оксидиран рака, метал печење рака боја, поцинковани лента, пакување бравата и други метални производи. Имаме годишен продуктивноста на 30.000 тони. Нашата компанија е голем производител метал мускулест во Шандонг.
Ние имаат совршен систем на квалитет во согласност со меѓународните стандарди. Од набавка на суровини, на сите аспекти на производството, за пакување, складирање и испорака, ние се стремиме да се потпреме квалитет и добра услуга.
Ние се назначени снабдувач за нашето производство на метални печење оксидиран рака и печење боја лента за пакување од Шандонг Laiwu железо и челик група, Ксинџијанг Бесшевни челични цевки фабрика на Шангај Baoshan челик група, Panzhihua железо и челик група Rebar филијала, Јужна Кореја Поханг железо и челик група Yantai Поханг на растенијата. Нашите производи се извезуваат во Јужна Кореја, Романија, Русија, Јужна Африка и други земји. Нашите производи се користат во индустриите на стакло, челик цевка, арматура, калем, обоени итн

5
dsfdgfb
sdfef
vszvd (1)

Производи со врвен квалитет и прва класа на услуги се нашата вечна потрага. Интегритет менаџмент е нашата филозофија, задоволството на клиентите е нашата услуга принцип.
Ние сме водени од принципот на взаемна корист да се движам со вас, да се создаде брилијантност во иднина.

Имаме напредна технологија на производство, и во извршување на иновативни производи. Во исто време, добра услуга е подобрен со добар углед. Ние веруваме дека колку што ви е јасно на нашиот производ, мора да бидат подготвени да станат партнери со нас. Се надеваме на истрага.