• 8
 • 7
 • 9
 • 22
 • sys02
 • sys03
 • sys04
Вести
 • Складирање на железо мускулест

  Железо мускулест е многу лесно да предизвика corrosion.What треба да се обрне внимание при складирање на железо мускулест? 1.Кога метал мускулест се рангирани, не смее да има кондензирана вода на површината. циркулација на воздухот 2. треба да се чуваат во магацин каде што се чуваат на железо мускулест. На rel ...
 • Зошто има кос во пакување со bundl ...

  Зошто има кос во процесот на пакување? Која е причината за кос? Дојди со мене да го најдете одговорот: Пакување рака исто така е наречена пакет. Тој е направен од полиетилен, полипропилен смола, ладно валани лента, како главна суровина, како и најлон и полиестер. екструдиран еден начин на истегнување ...
за

Gaomi JinHe метални производи Фабриката се наоѓа во родниот град на Мо Јан, добитник на Нобеловата награда за литература во светот - Gaomi Сити, Шандонг Province.It е на запад на Кингдао (Кингдао пристаниште) и во источниот дел на градот Weifang . Jiaoji железница и QingYin автострада крстот Gaomi град со одлична локација и удобен транспорт.

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.